Мультимедіа

У Василькові поліцейські зірвали законні акції громадського руху «Зупинимо насильство», спрямовані проти поширення агресії в медіа та в суспільстві. У активістів незаконно вилучено техніку, завдяки якій демонструвалися просвітницькі фільми.
Сучасні медіа демонструють насилля задля власного збагачення та утримання рейтингів. Медіа насилля провокує насилля в житті — в сім’ях.
Агресивна поведінка журналістів та телеведучих стимулює проявляти насилля в родинах. Телеведучий Олександр Дубінський очолив антирейтинг ведучих, які найбільше дратують глядача своєю вульгарністю. Зупини Дубінського — захисти своїх близьких!
За годину перегляду телебачення, глядач бачить до 100 актів насилля. 60 відсотків українців вважають, що це руйнує психіку дітей.
Олександр Дубінський. Ведучий передач на 1+1. Умовно журналіст, від якого відхрещуються працівники сфери. Матюкливий ютуб-блогер, який надає суб’єктивне бачення політичної ситуації в країні, не обирючи слів. Агресина поведінка на екрані породжує насилля у житті. Люди проти таких ведучих.
Хто насправді провокує насилля? Ведучий Олександр Дубінський посів перше місце серед медійників, що найбільше дратують глядача своєю вульгарною риторикою.
Ольга розповідає, що в певний момент в їх сім’ї все змінилось: з’явилось насилля і фізичне, і моральне. Жінка отримала важку травму – під впливом пропаганди насилля чоловік зламав бідолашній ключицю.
«Мені страшно знаходитись поруч з власним сином, у власній квартирі», — зізнається Світлана, 39 років. Жінка з острахом розповідає, що син мимоволі піддався маніпуляціям в медіа, зокрема пропаганді насилля Олександра Дубінського.
Надія, мама 12-річного сина, який почав дивитись відеоблоги Дубінського. Через постійну пропаганду насилля хлопчик став лаятись, копіювати поведінку блогера, підняв руку на маму та бабусю.
Оксана впевнена, що через пропаганду насилля у відео Олександра Дубінського в її сім’ю прийшли чвари, сварки та побиття. Жінка стала жертвою насилля, через скандального ведучого «1+1» Олександра Дубінського.
Суспільство мусить терпіти відчуття ненависті, страху та негативних емоцій від нав’язування їх у медіа. Телеканали маніпулюють глядачем задля своєї користі та утримання рейтингів.
Українці висловлюють недовіру телеканалу «1+1» через значну кількість сюжетів, які провокують насилля.
Люди відзначають, що сучасні телеканали транслюють забагато насильницьких сюжетів у своїх ефірах. Опитані зізнаються, що раніше такої кількості негативу було в рази менше.
Психолог Катерина Балінська пояснює: негативний контент в цілому нав’язує відчуття небезпеки, викликає емоційні реакції та штучно створює відчуття страху.
Психолог Юлія Величко, пояснює: коли людина бачить негативний сюжет, вона втрачає відчуття безпеки, з’являється тривога, страх, паніка.
Близько 14 000 сюжетів насильницького характеру було показано глядачам упродовж року на телебаченні. Як такі демонстрації впливають на людей та чи впливають взагалі – дивимось у відео.